niečo pre celú rodinu...o ženách, o mužoch, o vzťahoch, a s deťmi aj vymaľujete...

Nachádzame sa v silnej transformačnej dobe, práve teraz v čase vírusu na celej planéte. Prichádzajú k nám nové možnosti a nové poznania. Je čas pochopiť viac. Sme v dobe, kedy už svet nebude nikdy takým, akým bol predtým. Pociťujem však obrovskú vďačnosť, zato, čo sa nám  práve deje. Prebúdzame sa a veľmi symbolicky aj spolu s prírodou, kedže je dnes prvý jarný deň.

Každého z nás táto doba posúva k veľkým uvedomeniam. Navraciame sa späť ku rodinám, k prírode, k vareniu, k minimalizmu, k ekológii a k svojej podstate. Hľadáme odpovede nato "Kto som ? Prečo som tu ? Čo je vlastne mojim zmyslom života ?"

Dôjde k transformácii aj u teba ? Alebo zostane všetko tak ako bolo doposiaľ ?

Čo všetko je tu možné ? A čo všetko si dovolíš ?

Príjmi odo mňa jednu z možností ako sa dostatať sám k sebe.

Svoju niekoľkoročnú prácu teraz dávam k dispozícii za úplne symbolickú cenu, aby si tento materiál mohol dovoliť úplne každý.

Poďme sa navrátiť k sebe, k svojmu Vedomiu a k svojmu vyššiemu Ja. Už je čas...

Špeciálna akcia 3 kombo

2x eBook plus 1x omaľovávanky so 70% zľavou

celý set len za 18,80€ namiesto 55 €

Som Andrea Molnárová, autorka eBooku "Objav svoj štýl alebo Ameriku" a eBooku " Muži a ich 8 štýlov"

Pracujem s jedinečnou metódou/systémom - typológiou 8 štýlových kľúčov ( študovala som a základ sa opiera o Metódu Octo Codes, ktorej autorkou je Táňa Havlíčková, bývalá módna návrhárka, dnes fashion terapeutka) a pomáham na ceste ženám a mužom, aby objavili svoje JA, aby našli svoje talenty, dary a pochopili vzťahy vo svojich životoch. V neposlednom rade touto metódou objavíme, čo sluší tvojej duši, aby si už nikdy nemusela ráno stáť pred skriňou s vetou "Nemám čo na seba".

 Poď objaviť svojich 100% v 1/8 a zvyšných 7/8 nemusíš riešiť

Viac o eBooku "Objav svoj štýl alebo Ameriku"

eBook, ktorý ti ukáže tvoju idividualitu, tvoju inakosť

eBook, ktorý ti ukáže, že ak sa aj cítiš ako z Marsu, tak máš to OK

Každá z nás je originál, každá z nás je výnimočná !!! Poď objaviť svoju jedinečnosť, svoj diamant ukrytý v tebe, tvoju farbu duše...

V eBooku sa cez Fashion Therapiu dozvieš, čo si doteraz ešte nikdy, nikde, nepočula. Môže to byť tvoja posledná skladačka do tvojho puzzle života, alebo aj tá prvá, ktorou začneš svoju cestu osobného rozvoja. Lebo všetko sa ukrýva v tebe.

Máme povinnosť prísť na to, PREČO sme tu, aké posolstvo máme odovzdať ľudstvu.

Rozumej, že je jedno či si právnička, lekárka, maklérka, kozmetička, podnikateľka, zamestnaná, to čo je najviac, že musíš vedieť, že to je tvoje poslanie a ty ho máš odovzdať svetu.

To je to, prečo ráno vstávaš z postele, prečo máš tie iskry v očiach, to je tá vnútorná radosť, hnací motor, tvoja motivácia, nie zvonku, ale z tvojho vnútra.

Ak to ešte nemáš, tak hľadaj ďalej, je to nekončiaca sa cesta sebapoznania, na ktorej ti budú odkyté tvoje dary.

A vieš prečo to ešte nemáš? Lebo nás to nikto, nikde neučil, ani rodičia, ani učitelia, ale je to tak v poriadku, lebo to nevedeli ani oni.

Teraz je ten správny čas, aby si sa zafokusovala na seba a svoju dušu. Aby ti odkryla tajomstvá, ktoré sú tu pre teba.

V eBooku (elektronickej knihe) sa dozvieš:

 • o 8 štýloch našej duše a o čom je Fashion Therapia
 • aký charakter majú jednotlivé štýly
 • aké talenty sú typické pre jednotlivé štýly
 • aké oblečenie sa  hodí pre jednotlivé štýly
 • ako to majú s rodinou a vzťahmi jednotlivé štýly
 • jinová a jangová energia štýlov
 • ako súvisí oblečenie s dušou
 • aké signály vysiela naše oblečenie
 • ako nájsť znova seba - vedomie
 • aké typy žien a mužov sú na Slovensku

Viac o eBooku "Muži a ich 8 štýlov"

Po úspešnom napísaní a predaji prvého  eBooku "Objav svoj štýl alebo Ameriku", je čas obrátiť pozornosť na mužov, a preto presne po roku píšem druhý eBook o Mužoch a ich 8 štýloch. 

 Poď zistiť akého muža, syna, svokra, kolegu, šéfa máš doma, v rodine, v práci...

Ako znovuobjaviť lásku, radosť a harmóniu vo vzťahu

Vzťahy medzi mužom a ženou ma fascinujú posledných 30 rokov veľmi intenzívne. Vždy som pozorovala a chcela vedieť čo najviac. Veľa poznatkov sa ku mne dostalo vďaka Metóde 8 štýlových kľúčov

V tomto eBooku sa dozvieš všetko o 8 štýloch mužov. Zistíš koho máš doma, čo sú jeho priority, ako prejavuje lásku. Aké zmeny môžeš urobiť a či ti to celé stojí zato

Ak si sama, tak dostaneš návod, kde už na prvom rande zistíš, s kým máš tú česť a nebudeš musieť strácať mesiace, aby si prišla na to, či sa k tebe hodí.

Dozvieš sa aký má vzťah k rodine, deťom, peniazom, čo jeho práca...

eBook, v ktorom sa dozvieš, že každý chlap to má inak

eBook, ktorý ti objasní, napríklad prečo ležér nikdy nebude žiť s hviezdou...

V eBooku (elektronickej knihe) sa dozvieš:

 • o 8 štýloch mužov
 • aký charakter majú jednotlivé štýly
 • aké talenty sú typické pre jednotlivé štýly
 • aké oblečenie sa  hodí pre jednotlivé štýly
 • aký sú partneri a otcovia
 • jinová a jangová energia mužov
 • aké typy mužov a vzájomných párov máme na Slovensku
 • vzájomná kompatibilita medzi jednotlivými štýlmi  muž -žena 
 • ako to má 4% populácia mužov
 • o vzťahoch otcovia a dcéry
 • tajomstvo úspešného vzťahu
 • BONUS: Intimita v jednotlivých štýloch

Viac o "Omaľovávankách"

jedinečná omaľovávanka, ktorá otvorí okno k tvojej duši...špeciálne hand made omaľky vytvorené na mieru

Mandalové omaľovávanky vám pomôžu naladiť sa na dušu, pretože pri vyfarbovaní zapájate kreativitu a tvoríte srdcom. Vtedy nezasahuje a nerozpráva do toho rozum. Môžeš sa viac nacítiť a pri jednej z tých 8 budeš cítiť niečo výnimočné. A to prehovorí duša o štýle kam patríš.

Takže ak nevieš svoj štýl, alebo sa v tom svojom nevieš ešte ukotviť, tak je to veľká pomôcka, aby si to nacítila práve cez tieto kresby.

3 SET za 18,80€ OBSAHUJE:

1X eBook (elektronická kniha vo formáte PDF - 86 strán) " Objav svoj štýl alebo Ameriku"  

1X eBook (elektronická kniha vo formáte PDF - 70 strán)" Muži a 8 štýlov"+ bonus "Intimita v jednotlivých štýloch"

1X "Mandalové omaľovávanky 8 štýlov (formáte PDF - 10 strán)"

Referencie od žien, ktoré už eBook čítali:

Kniha sa mi veľmi páčí, si úžasná! Objavila si niečo veľmi dôležité a podávaš to zaujímavo a zrozumiteľne. Tiež toto poznanie považujem za kľúčové pre život človeka. Nielen žien, ale u nich je to zvlášť dôležité.

Xénia

Andy, pre mňa fakt wau, okolo strany 11 sa mi začali lesknúť oči dojatím a s miernymi odchýlkami väčšinou stále... prečítala som to dychtivo, ale viem, že budem musieť znovu a znovu si čítať niektoré pasáže... ďakujem 😘

Zuzana

FAQ - Často kladené otázky :

Čo je to eBook ? Aký je rozdiel medzi eBookom a knihou ?

eBook je elektronická kniha, vo formáte PDF, ktorá ti po uhradení platby, príde na tvoj email. eBook môžeš čítať vo svojom telefóne, počítači alebo keď chceš si ho môžeš aj vytlačiť a vtedy ti slúži ako klasická kniha.

Nie je eBook drahý ?

Dnes si za cenu 19 € kúpiš jedno tričko alebo iný kus oblečenia, ktorý ti môže opäť nenosený visieť v skrini, alebo si zájdeš s kamoškou na obed, prípadne spravíš jeden nákup v Bille, či v DM. Sú v ňom 4 roky môjho života s touto Metódou 🙂 Rady a skúsenosti na nezaplatenie, ktoré som si prežila.

Mám si kúpiť tvoj eBook, keď mám eBook, či knihu alebo online kurz Táni Havlíčkovej ?

Je to na tebe. Akurát ti môžem povedať, že toto je môj pohľad na Metódu, moja osobná skúsenosť, mojich 24 mesiacov štúdia a ďalších 24 mesiacov už osobnej práce s klientkami. Je to môj pohľad na Slovensko, slovenské ženy, aké štýly nám prevládajú, ako to tu máme.

Tak ako máš doma 10 kuchárskych kníh a žiadna nie je rovnaká, tak ani ja nenapíšem rovnakú knihu ako napísala Táňa. Ak sa chceš viac vzdelávať v tejto Metóde, tak ti odporúčam prečítať si aj môj pohľad ako Slovenky na túto Metódu.

Mám si kúpiť eBook, keď už som bola u teba na konzultácii alebo seminári ?

Určite ti ho odporúčam, aby si si znova potvrdila slová, ktoré si počula, aby si znova navnímala seba a svojich blízkych. Vieš, z počutého si zapamätáš maximálne 38% a okrem toho určite na žiadnom osobnom stretnutí nebol priestor na všetky informácie obsiahnuté v eBooku.

Budem vedieť, aký som štýl, keď si prečítam eBook ?

Áno, ale aj nie. Ak si prečítaš eBook, nacítiš problematiku, o čom to celé je, ale myslím si, z vlastnej skúsenosti, že to je prvý krok. Potom je vhodné osobné stretnutie s inými ženami alebo osobná konzultácia so mňou. Samozrejme je to individuálne a je možné, že ti bude stačiť si prečítať eBook. Počúvaj svoje pocity 😉

 

Andrea Molnárová

Životná umelkyňa, certfikovaná terapeutka Access Bars, Access Energy Facelift a autorka konceptu Láskyplné terapie (Terapie poznaním, dotykom a krásou)

TERAPIA POZNANÍM. Pracuje s jedinečnou Metódou - osobnostnou typológiou 8 štýlov, psychológiou duše podľa princípu jin - jang. Robí prednášky, workshopy, osobné terapie, zážitkové pobyty/víkendy na Slovensku.

TERAPIA DOTYKOM. Robí špeciálne masáže/terapie - Access Bars. Je to jemná technika dotyku, ktorá cez 32 bodov uvoľňuje telo a myseľ. Rozpustí tvoje nefunkčné programy v hlave. Okrem toho na omladenie tváre Access Energetický Facelift.

TERAPIA KRÁSOU. Miluje kávu, ale nie hocijakú 🙂 špeciálnu, ktorá obsahuje hubu reishi, ale taktiež sa venuje problematike ženskej krásy. Je hrdou partnerkou rakúskej firmy Ringana, ktorá v roku 2020 vstupuje na slovenský a český trh. Je to spoločnosť, ktorá sa zaoberá 100% čerstvou kozmetikou a vitálnymi doplnkami stravy. Tiež kreatívna duša, mysľou i rukami, ktorá tvorí harmonizačné náramky a náhrdelníky z polodrahokamov a maľuje harmonizačné mandaly na hodváb.

Baví ju online marketing a je autorka eBookov, píše svoj blog, rada tvorí a fotí.

Objavuje sa aj v médiách. Robila rozhovor pre ženský magazín EVITA a tiež ste ju mohli vidieť na Jednotke - v Dámskom Klube. Písali o nej na najväčšom ženskom portáli diva.sk, blogu.sme a poskytla svoj príbeh pre Académiu Petra Krištofoviča a OZ Silu rozvoja.

Svoje workshopy robí aj pre firemných klientov, napr. Partners group, Butterfly-reality, Accenture, Slovnaft, spolupracovala s portálom Ženy v meste, pre ktorý robila workshopy na viaceré témy.