Novinka

eBook " Muži a ich 8 štýlov alebo Nájdi kľúč k jeho srdcu"  

Som Andrea Molnárová, autorka eBooku "Objav svoj štýl alebo Ameriku" a "Muži a ich 8 štýlov", životná umelkyňa a fashion (módna terapeutka).

Pracujem s jedinečnou metódou/systémom - typológiou 8 štýlov a pomáham na ceste ženám a mužom, aby objavili svoje JA, aby našli svoje talenty, dary a pochopili vzťahy vo svojich životoch. V neposlednom rade touto metódou objavíme, čo sluší tvojej duši, aby si už nikdy nemusela ráno stáť pred skriňou s vetou "Nemám čo na seba".

Po úspešnom napísaní a predaji prvého  eBooku "Objav svoj štýl alebo Ameriku", je čas obrátiť pozornosť na mužov, a preto presne po roku píšem druhý eBook o Mužoch a ich 8 štýloch. 

 Poď zistiť akého muža, syna, svokra, kolegu, šéfa máš doma, v rodine, v práci...

Ako znovuobjaviť lásku, radosť a harmóniu vo vzťahu

eBook, v ktorom sa dozvieš, že každý chlap to má inak

eBook, ktorý ti objasní, napríklad prečo ležér nikdy nebude žiť s hviezdou...

 • Elektronická kniha, ďalej len „eBook“ 
 • v eBooku je nespočetné množstvo hodín skúmania mužov a vzájomnej kompatibility so ženami v 8 štýloch
 • v eBooku je 5 rokov mojich skúseností s Fashion Therapiou 
 • v eBooku je zachytených mojich intenzívnych 11 rokov práce na sebarozvoji, ktoré ma stáli v peňažnom vyjadrení niekoľko tisíciek eur, tie však boli mojou najlepšou investíciou v živote
 • v eBooku je množstvo hodín mojej práce, mojich myšlienok, môjho písania   

A cena ? za túto sumu si môžeš kúpiť napr. nejaké tričko alebo dva obedy, či jeden nákup v DMke :-)

 cena eBooku: 21€ / 550CZK

 

 

Vzťahy medzi mužom a ženou ma fascinujú posledných 30 rokov veľmi intenzívne. Vždy som pozorovala a chcela vedieť čo najviac. Veľa poznatkov sa ku mne dostalo vďaka Metóde 8 štýlových kľúčov

V tomto eBooku sa dozvieš všetko o 8 štýloch mužov. Zistíš koho máš doma, čo sú jeho priority, ako prejavuje lásku. Aké zmeny môžeš urobiť a či ti to celé stojí zato

Ak si sama, tak dostaneš návod, kde už na prvom rande zistíš, s kým máš tú česť a nebudeš musieť strácať mesiace, aby si prišla na to, či sa k tebe hodí.

Dozvieš sa aký má vzťah k rodine, deťom, peniazom, čo jeho práca...

 

 Dlho očakávaný prvý eBook (elektronická kniha) v slovenčine 

na tému Muži a Metóda 8 štýlových kľúčov

 nový eBook - Muži a ich 8 štýlov alebo Nájdi kľúč k jeho srdcu

O mužoch pre ženy

Pre mužov o sebe

V eBooku (elektronickej knihe) sa dozvieš:

 • o 8 štýloch mužov
 • aký charakter majú jednotlivé štýly
 • aké talenty sú typické pre jednotlivé štýly
 • aké oblečenie sa  hodí pre jednotlivé štýly
 • aký sú partneri a otcovia
 • jinová a jangová energia mužov
 • aké typy mužov a vzájomných párov máme na Slovensku
 • vzájomná kompatibilita medzi jednotlivými štýlmi  muž -žena 
 • ako to má 4% populácia mužov
 • o vzťahoch otcovia a dcéry
 • tajomstvo úspešného vzťahu
 • BONUS: Intimita v jednotlivých štýloch

FAQ - Často kladené otázky :

Čo je to eBook ? Aký je rozdiel medzi eBookom a knihou ?

eBook je elektronická kniha, vo formáte PDF, ktorá ti po uhradení platby, príde na tvoj email. eBook môžeš čítať vo svojom telefóne, počítači alebo keď chceš si ho môžeš aj vytlačiť a vtedy ti slúži ako klasická kniha.

Nie je eBook drahý ?

Dnes si za cenu 21 € kúpiš jedno tričko alebo iný kus oblečenia, ktorý ti môže opäť nenosený visieť v skrini, alebo si zájdeš s kamoškou na obed, prípadne spravíš jeden nákup v Bille, či v DM. Sú v ňom 4 roky môjho života s touto Metódou :-) Rady a skúsenosti na nezaplatenie, ktoré som si prežila.

Mám si kúpiť tvoj eBook, keď mám eBook, či knihu alebo online kurz Táni Havlíčkovej ?

Je to na tebe. Akurát ti môžem povedať, že toto sú moje neprenosné skúsenosti a navnímanie mužov v jednotlivých štýloch počas mojej intenzívnej práce fashion terapeutky.

Mám si kúpiť eBook, keď už som bola u teba na konzultácii alebo seminári ?

Určite ti ho odporúčam, pretože komplexne o mužoch nájdeš informácie len v tomto eBooku. Vieš, z počutého si zapamätáš maximálne 38% a okrem toho určite na žiadnom osobnom stretnutí nebol priestor na všetky informácie obsiahnuté v eBooku.

Budem vedieť, aký štýl je môj muž, syn..., keď si prečítam eBook ?

Verím, že ak budeš vnímavá ucítiš rozdiely medzi jednotlivými štýlmi a objavíš všetkých svojich mužov v jednotlivej typológii. A ak aj nie, nájdeme ďalšiu spoločnú cestu.

 

Andrea Molnárová

Životná umelkyňa, terapeutka, autorka láskyplných terapií (terapie poznaním, dotykom a krásou)

TERAPIA POZNANÍM. Pracuje s jedinečnou Metódou - osobnostnou typológiou 8 štýlov, psychológiou duše podľa princípu jin - jang. Robí prednášky, workshopy, osobné terapie, zážitkové pobyty/víkendy na Slovensku.

TERAPIA DOTYKOM. Robí špeciálne masáže - Access Bars. Je to jemná technika dotyku, ktorá cez 32 bodov uvoľňuje telo a myseľ. Rozpustí tvoje nefunkčné programy v hlave. Okrem toho na omladenie tváre Access Energetický Facelift.

TERAPIA KRÁSOU. Miluje kávu, ale nie hocijakú :-) špeciálnu, ktorá obsahuje hubu reishi, ale taktiež sa venuje problematike ženského zdravia. Tiež kreatívna duša, mysľou i rukami, ktorá tvorí harmonizačné náramky a náhrdelníky z polodrahokamov a maľuje harmonizačné mandaly na hodváb.

Baví ju online marketing a je autorka eBookov, píše svoj blog, rada tvorí a fotí.

Objavuje sa aj v médiách. Robila rozhovor pre ženský magazín EVITA a tiež ste ju mohli vidieť na Jednotke - v Dámskom Klube. Písali o nej na najväčšom ženskom portáli diva.sk, blogu.sme a poskytla svoj príbeh pre Académiu Petra Krištofoviča a OZ Silu rozvoja.

Svoje workshopy robí aj pre firemných klientov, napr. Partners group, Butterfly-reality, Accenture, Slovnaft, spolupracovala s portálom Ženy v meste, pre ktorý robila workshopy na viaceré témy.