Myšlienkový detox - generálny ú/klid/ v hlave

Barsy neboli nikdy potrebnejšie ako v dnešnej situácii

Prečo sú Barsy v dnešnej dobe tak potrebné, v čom vám môžu pomôcť ?

 • odbúranie strachov, ktoré máme aj v podvedomí z toho čo bude, ako bude, či budeme mať prácu, čo bude s detmi, strachy ohľadne nášho zdravia, či financií
 • zminimalizujeme všetky strachy ohľadne tejto situácie
 • pomoc pri určitých stavoch depresií, nepodporujúcich myšlienok
 • udržanie sa v pozitívnom móde a objavovanie viac možností pre nás v tejto dobe
 • chýba nám dotyk, kontakt, socializácia
 • pre toho, kto naopak oveľa viac pracuje, na vypnutie hlavy, myšlienok a celkový relax
 • čo je úplne najviac, získaš nové uhľy pohľadu, nové možnosti v tejto situácii
 • a keby aj nič z toho, tak budeš mať úžasnú relaxačnú masáž
 • pretože bude sa diať úplne všetko, čo si ty dovolíš !

Access Bars® sú jedným zo základných nástrojov Access Consciousness®. Zakladateľ metódy, Gary Douglas, ich začal poskytovať už v roku 1990. Bars® tvorí súbor 32 bodov na hlave, ktoré sú v presne definovaných kombináciách a aktivujeme ich ľahkým dotykom. Tieto body súvisia napríklad s komunikáciou, peniazmi, zdravím, vzťahmi, sexualitou a ďalšími dôležitými oblasťami nášho života. 

Kľúč k väčšine ťažkostí,  s ktorými sa v živote stretávame, leží v našom podvedomí. Našu realitu tvoria z 90% programy a presvedčenia, ktoré tam máme uložené, avšak o ich existencii ani netušíme. Vznikajú a ukladajú sa nám tam na základe našich skúseností, názorov a postojov našich rodičov, učiteľov, kamarátov a spoločenských pravidiel, či konvencií.

Access Bars® umožňujú mozgu a telu uvoľniť a eliminovať presvedčenia, myšlienky, názory a uhly pohľadov, ktoré nám neslúžia a ktoré sú tu uložené. Funguje to podobne, ako keď na svojom počítači stlačíme tlačidlo DELETE. To, čo už doslúžilo a môže byť odstránené sa vymaže a uvoľní sa priestor myslieť a fungovať inak.

Pred samotným odovzdaním Barsov prebehne rozhovor, aby som zistila viac o vašom živote a o tom, čo vás ku mne priviedlo. Access Bars® sa spúšťa v ľahu. Vy v kľude odpočívate, prijímate a vo vašej vedomej aj podvedomej mysli prebieha generálne upratovanie. Môže sa stať, že v priebehu terapie zaspíte, čo nijak proces nenarúša, skôr naopak. Často sa stáva, že bezprostredne po skončení sedenia prichádzajú inšpirácie, AHA momenty, naraz sa vám rozvieti a vy viete...

Najčastejšie opisované účinky Access Bars® sú:

 • zmiernenie napätia v tele a skľudnenie mysle
 • vypnutie vnútorného kritika a sabotéra
 • vypnutie autopilota
 • odstránenie bolestí rôznych častí tela
 • postupné obnovenie samoliečiaceho potenciálu tela, rýchlejšie uzdravovanie po chorobách, operáciách, atď.
 • odbúranie únavy, pocitu psychického vyčerpania, straty zmyslu života
 • odstránenie psychických problémov /úzkosť, depresie, strachy/
 • zlepšenie fungovanie mozgu
 • zlepšenie medziľudských vzťahov
 • zlepšenie spánku
 • celková harmonizácia osobnosti
 • učí nás prijímať

 

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr. Barsy sa dajú prijímať aj každý deň:-/

"To najlepšie, čo sa vám môže stať je to, že ste mali super masáž a to najhoršie je, že sa vám od základu zmení život". 

                                                             Gary Douglas, zakladateľ Access Consciousness® 

 

Je to úžasná relaxačná terapia, ktorá trvá 90 minút. Ležíš oblečená/ý na lehátku a ja ti jemným dotykom prechádzam cez 32 bodov na hlave a ty vnímaš a cítiš ako sa ti uvoľnuje teľo a myseľ. Je to to, čo niekedy nevieme dosiahnuť ani pri meditácii, lebo nám stále chodia nejaké myšlienky. Úplne sa uvoľníš a dôjde k uvoľneniu nefunkčných programov, obmedzení ( z rôznych oblastí - financií, chudnutia, komunikácie, radosti, vzťahov...) a blokov, ktoré sme získali v detstve, príp aj v dospelosti.

UPOZORNENIE !!!

Nie je to masáž/krúživými pohybmi/, sú to jemné dotyky na hlave a tvári. Čo je najdôležitejšie pri tejto terapii:

Dovoliť si ju prijať. Vypnúť hlavu a nemať žiadne očakávania.

 

Takto skvelo a radostne sa budeš cítiť aj ty

Referencie od klientiek

Mam za sebou moje prve absolvovanie terapie dotykom Access Bars u Andrejky a som vdacna za tuto moznost. Privitala ma usmiata v prijemnom prostredi a skvelej atmosfere a v okamihu som presla z ruchu velkomesta do oazy pokoja. Uvolnujuca jemna masaz, pri ktorej citite, ze do nej Andrejka dava svoje srdce a lasku naplno. Dakujem odporucam tuto prijemnu terapiu a cas venovany sebe aj vam. Vyskusajte. Ja sa urcite vratim.

Zuzana Dranačková

Včera som bola u Aďky prvýkrát na Access Bars terapii v štúdijku a bola som užasnutá 🙂 Bolo to príjemné, relaxačné, veľmi som sa uvoľnila, terapiu sprevádzali rôzne pocity, teplo, zima, občas prebehli nejaké emócie, ale vo finále som sa po masáži cítila oddýchnutá, zresetovaná, mala som taký pocit pokoja v duši a výborne som sa vyspala. Dnes som sa zobudila so skvelou náladičkou a radosťou zo života 🙂 Myslím si, že v tejto rýchlej dobe plnej stresu je nevyhnutné sa starať o seba, vedieť spomaliť, zahĺbiť sa do seba, počúvať svoje pocity a práve v tomto dokáže pomôcť terapia Access Bars 🙂 Určite sa sem vrátim 🙂

Katka Šágyová

Bola som u Andrejky minulý týždeň, veľmi príjemná masáž, pocítila som uvoľnenie mysle, mám pocit ako keby som sa upratala. Doporučujem všetkým, Andrejka má zlaté ručičky😍

Darina Obložinská

Andrejka , dakujem velmi pekne, bola to super uvolnujuca masaz 😁👍👍👍❤️s velkou laskou a energoiu , v krasnom prostredi oaze pokoja , citila som sa po tom super pohodovo, s euforiou , a velmi mila zienka , super sa s nou rozprava ,velka vdaka 😘❤️🌺🙏

Vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov

 Terapia dotykom skvele dopĺňa Terapiu poznaním a aj naopak

TERAPIA DOTYKOM - Access Bars ®

V dnešnej dobe zmien, rýchleho životného štýlu a nekonečných možností, boli nám ľuďom dané prostriedky a nástroje vo forme procesov, aby sme náš život mohli žiť ľahšie, pokojnejšie a vedomejšie. Jeden z nástrojov, ktorý nám môže k tomu pomôcť je práve technika Access Bars ®.

Access Bars ® je jemná technika dotyku, ktorá uvoľňuje myseľ a telo. Technika 32 bodov na tele uvoľní všetky bloky, ktoré nám bránia žiť náš život tak, ako sme si ho vždy predstavovali. Vesmír je nekonečne bohatý; my si ale vytvárame prekážky a blokujeme tú veľkoleposť, krásu a kúzlo toho, čo máme k dispozícii. Access Body odstraňujú tieto zábrany.

Ako to pomôže?
Access Bars ® pomohol tisícom ľudí zmeniť ich životy z viacerých hľadísk, vrátane problémov so spánkom, zdravím a váhou, peňažných problémov, vzťahov, úzkosti, stresu.
Predstavte si, že by sme vedeli poznať samých seba, nielen na základe toho, čo sa nám páči alebo nepáči, či na základe toho čo je s nami „správne“ a „nesprávne“?

V akých oblastiach nám môže technika pomôcť ?

 • podpora imunitného systému
 • odstránenie prevzatých alebo vytvorených vzorcov správania
 • eliminácia programov a blokov na úrovni fyzického, emocionálneho a psychického tela
 • v oblasti financií, vedomej kontroly a kreativity
 • vytvárania si harmonických vzťahov
 • starnutia a omladzovania
 • neposudzovanie seba alebo svojho tela
 • prijatia smútku a dopriatia si radosti
 • komunikácia

Ako to funguje ?

Dotknutím sa Access Bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja v našom tele. Rozptylom našich myšlienok, pocitov a emócií nám Access body umožňujú vnímať naše telo, vzťahy a veci okolo nás s väčšou jasnosťou a ľahkosťou. Počas prúdenia Bars-ov sa spomaľujú a naprávajú mozgové vlny, čo vedie k eliminácii vzorov nášho správania, ktoré si nesieme v sebe od detstva, alebo z minulých životov. Postupne sa stávame v súčasnom živote prítomnejší a vaša minulosť sa nepremieta do našej budúcnosti tak ako predtým. Ak necháte aktivovať svoje Bars-y, doslovne meníte pravdepodobnosť budúcich možností.

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr, aby bol efekt čo najvýraznejší. Barsy sa dajú prijímať aj každý deň:-/

Miesto:  Miletičova 1, (kúsok od Trnavského Mýta)

oproti OC Centrál - Bratislava 

Terapia Access Bars:  90 min/ cena 50€ 

Zvýhodnená cena za 3 sedenia: cena 130€ /platba jednorazovo/

Objednaj sa cez formulár nižšie. Uvedené sú posledné voľné termíny na najbližšie obdobie. Vyber si deň a čas.

Ak nevyhovuje ani jeden, pošli mi mail a dohodneme individuálne.

Email: info@andreamolnarova.sk

Cena za 1 sedenie Access Bars: 90 minút/ 50€

Zvýhodnená cena za 3 sedenia 130€ / jednorazovo/

Terapiu môžeš aj venovať. Darčeková poukážka je v hodnote 50€

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr, aby bol efekt čo najvýraznejší. Barsy sa dajú prijímať aj každý deň:-/

Ak ťa Barsy oslovili natoľlo, že by si sa ich chcela naučiť, tak pre teba je 1 dňový kurz  Access Bars, ktorý sa končí medzinárodným certifikátom

Dostaneš sa k nám:

MHD/ pešo: Trnavské Mýto všetky spoje

Sme oproti OC Centrál, ak vyjdeš východom pri Starbucks - Camaieu - Pro Care, prejdeš už len na druhú stranu cez kolajnice a uvidíš dve budovy. Jedna je Štatistický úrad a vedľa v tej vysokej som ja, dole sídli Remax. Vchod Miletičova 1, okolo vrátnice, doľava k výťahom, na 4 poschodie.

Vystúpiš z výťahu a hneď dvere oproti/ pred sebou/ nálepka RELAX Point

Parkovanie: OC Centrál, 3 hodiny zdarma

Andrea Molnárová

Životná umelkyňa, certfikovaná terapeutka Access Bars, Access Energy Facelift a autorka konceptu Láskyplné terapie (Terapie poznaním, dotykom a krásou)

TERAPIA POZNANÍM. Pracuje s jedinečnou Metódou - osobnostnou typológiou 8 štýlov, psychológiou duše podľa princípu jin - jang. Robí prednášky, workshopy, osobné terapie, zážitkové pobyty/víkendy na Slovensku.

TERAPIA DOTYKOM. Robí špeciálne masáže/terapie - Access Bars. Je to jemná technika dotyku, ktorá cez 32 bodov uvoľňuje telo a myseľ. Rozpustí tvoje nefunkčné programy v hlave. Okrem toho na omladenie tváre Access Energetický Facelift . Je certifikovanou facilitátorkou Access Bars.

TERAPIA KRÁSOU. Miluje kávu, ale nie hocijakú 🙂 špeciálnu, ktorá obsahuje hubu reishi, ale taktiež sa venuje problematike ženskej krásy. Je hrdou partnerkou rakúskej firmy Ringana, ktorá v roku 2020 vstupuje na slovenský a český trh. Je to spoločnosť, ktorá sa zaoberá 100% čerstvou kozmetikou a vitálnymi doplnkami stravy. Tiež kreatívna duša, mysľou i rukami, ktorá tvorí harmonizačné náramky a náhrdelníky z polodrahokamov a maľuje harmonizačné mandaly na hodváb.

Baví ju online marketing a je autorka eBookov, píše svoj blog, rada tvorí a fotí.

Objavuje sa aj v médiách. Robila rozhovor pre ženský magazín EVITA a tiež ste ju mohli vidieť na Jednotke - v Dámskom Klube. Písali o nej na najväčšom ženskom portáli diva.sk, blogu.sme a poskytla svoj príbeh pre Académiu Petra Krištofoviča a OZ Silu rozvoja.

Svoje workshopy robí aj pre firemných klientov, napr. Partners group, Butterfly-reality, Accenture, Slovnaft, spolupracovala s portálom Ženy v meste, pre ktorý robila workshopy na viaceré témy.